Zbliża się okres świąt Bożego Narodzenia i okres kupowania prezentów. Sklepy przeżywają oblężenie, a konsumenci wydają fortunę na upominki dla najbliższych. Kupić prezent to pół sukcesu, a drugie pół to gustownie go zapakować. 

Popularne torebki papierowe

Do pakowania prezentów najchętniej wybierane są torebki papierowe. Nic w tym dziwnego. Są eleganckie, uniwersalne i odpowiednie na każdą okazję. Wybór wzorów i rozmiarów pozwala zapakować w nie całą masę różnych przedmiotów. Doskonałe są na małe upominki typu biżuteria i większe typu zabawki, odzież, alkohol, czy drobny sprzęt komputerowy.  

Papier pakunkowy i tekturowe pudełko

Na prezenty o nieregularnych kształtach lub nie wymiarowe lepiej wybrać najzwyklejsze tekturowe pudełko i zapakować je w papier ozdobny. Również w tym wypadku producenci stawiają przed nami pełną gamę rodzajów, nadruków i rozmiarów takich papierów co pozwala je użyć przy każdej okazji. Prezent zapakowany w ten sposób to ciekawe rozwiązanie i jeszcze większa niespodzianka. Ta metoda doskonale sprawdza się przy upominkach delikatnych jak szkło, porcelana czy sprzęt elektroniczny. 

Pakowanie prezentów pod choinkę

Eleganckie worki celafonowe

Alternatywą  dla papierowych opakowań prezentów świątecznych są bardzo eleganckie worki celafonowe (worki z folii typu CAST). Świetnie nadają się dla osób, które mają dużą rodzinę. Ceny takich worków w porównaniu do papierowych torebek są bardzo niskie. Wybór wzorów i kolorów jest również bardzo duży. Od przezroczystych z nadrukiem mikołaja czy choinki po bardziej eleganckie, złote czy czerwone.  Rozmiary też nie stanowią problemu. 

Producenci oferują malutkie woreczki idealnych do zapakowania pudełeczka z biżuterią, średnie na książkę czy słodycze i całkiem duże. Doskonale nadają się na zapakowanie prezentu, który składa się z wielu drobiazgów. Woreczki ceflonowe są bardzo praktyczne. Wystarczy upominki wrzucić do środka i związać kolorową wstążką lub tasiemką.

Komentarze

Sobota, 27 października 2012

torby z lidla pamiętam ale takie materiałowe i chyba za 1zł czy 1,50 ksoutzją; nie jestem pewna bo w tym momencie tyle w domu ich mam, że nie ma potrzeby kupować nowej ;) (u mnie lans ekologiczny trwa od dłuższego już czasu; pamiętam też że niektf3rych marketach można sobie było wziąć jakiś karton to wygodne było do samochodu)co do początku tej mody to też wydaje mi się że poszło od Francji a potem chyba jakieś większe miasto pl chciało zakazać folif3wek u siebie i w TiVi to pokazali (po nocach śniła mi się kobieta, ktf3ra w tym reportażu mf3wiła, że w jednorazowych siateczkach to ładnie i elegancko bo kiedyś to z takimi brudnymi siatkami wielorazowego użytku trzeba było chodzić [sic!]) @ rkdeeyjasne, że fajniej by było gdyby było spokojniej i rozsądniej (dzisiaj czytałam, że te biofolif3wki to rozkładają się emitując więcej szkodliwego dwutlenku węgla) najważniejsze chyba jest aby było skutecznie

Polecamy również

Najczęściej grane gry kasynowe online wśród polskich graczy

Co niesie ze sobą metaverse? Jaki będzie jego wpływ na użytkowników Internetu?

Bezpieczne pakowanie paczek w sklepie internetowym

Funkcje i rola opakowań papierowych w przemyśle spożywczym, sklepach i marketach

Papierowe torby zamiast reklamówek foliowych - czy to ma sens?

Opakowania na pieczywo - papierowe czy foliowe - jak pakować chleb

Kolory w marketingu - jakich używać, psychologia kolorów

Tłusty czwartek - historia i ciekawe zwyczaje w Polsce i innych państwach

Historia herbaty na świecie - fakty i mity

Historia opakowań jednorazowych do pakowania żywności

Le sac en papier - historia najsłynniejszej torby papierowej z nadrukiem

Historia papieru natron - od faraonów po ekologiczne pakowanie

Używamy Cookies - Więcej
ZAMÓW KONTAKT
ZOSTAW SWÓJ E-MAIL LUB TELEFON