Sklepy / Markety

Jedną z naszych specjalizacji są opakowania dla sklepów i marketów.

Oferujemy opakowania papierowe dla małych sklepów oraz dużych marketów, np. torby na pieczywo, torebki małe na drożdżówki, torby zakupowe ekologiczne, kartony na ciastka. W sprzedaży mamy też specjalistyczne papiery pergaminowe, półpergaminowe oraz papiery foliowane do pakowania wędlin i ryb, które skutecznie zabezpieczają przed przenikaniem tłuszczu.

Proponujemy pakowania foliowe, np. cienkie reklamówki jednorazowe do pakowania warzyw i owoców, grube reklamówki zakupowe, torby ekologiczne z nadrukami, worki jednorazowe, worki do pakowania próżniowego oraz worki na śmieci. Sprzedajemy wszelkiego rodzaju pojemniki plastikowe do pakowania np. surówek, sałatek, śledzi.  Dysponujemy możliwością produkcji opakowań o nie typowych wymiarach, na specjalne zamówienia klienta. Nasze opakowania wykonane zostały z najlepszych materiałów, spełniających wszelkie unijne wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktów z żywnością. 

Proponujemy również opakowania z nadrukami. Klient ma do wyboru opakowania z nadrukiem uniwersalnym oraz nadrukiem indywidualnym np.; z logo sklepu. Dysponujemy kadrą profesjonalnych grafików, którzy przygotują dla Ciebie dowolny projekt dzięki któremu Twoje wyroby będą rozpoznawalne wśród konkurencji. 

Zapraszamy do poznania naszej oferty.
keyboard_arrow_down

Kategorie

Opakowania foliowe

Opakowania papierowe

Kontakt

Wyślij zapytanie lub zadzwoń +48 511 477 389

Używamy Cookies - Więcej