Pudełka kartonowe z nadrukiem

Pudełka na pizze i ciastka

Wyróżnij swoje produkty poprzez własne oryginalne pudełka kartonowe z nadrukiem. Oferujemy pudełka w różnych rozmiarach, które mogą śmiało stanowić przestrzeń reklamową dla Twojej marki. Pudełka z nadrukiem są znacznie atrakcyjniejsze, niż zwykłe pudełka bez grafiki. Dodatkowo pudełka z własnym nadrukiem nadają Twoim produktom określonego przez Ciebie charakteru, który przekazuje nabywcom ideę Twojej marki. Pamiętaj, że każda reklama zwiększa rozpoznawalność Twojej firmy. Ze względu na praktyczność i szerokie zastosowanie tekturowe pudełka z własnym nadrukiem docierają często również do osób, które nie znały wcześniej Twojej firmy, a również mogą stać się Twoimi klientami. 

keyboard_arrow_down

Co oferujemy

Pudełka na pizze z nadrukiem

Jeśli Twoja pizzeria oferuje dostawę do klienta możemy wykonać dla Ciebie pudełka na pizze z Twoim nadrukiem metodą sitodruku.

Wykonujemy pudełka w różnych rozmiarach oraz nadruki w jednym i kilku kolorach. Realizujemy nadruki na pudełkach nawet przy niewielkich ilościach.

Nasi graficy przygotują również projekt graficzny spójny z Twoim wizerunkiem i przesłanymi wytycznymi a jeśli dasz nam wolną rękę na pewno wymyślimy coś kreatywnego.

Zapytaj o wycenę

Pudełka kartonowe na ciastka z nadrukiem

Jeśli zajmujesz się produkcją ciastek to mamy dla Ciebie pudełka na ciastka z nadrukiem.

Wykonujemy pudełka w różnych rozmiarach oraz z indywidualnym nadrukiem.

Przygotujemy dla Ciebie również ciekawy projekt graficzny, który pozwoli Ci się wyróżnić. Realizujemy również mniejsze nakłady. Zapytaj o darmową wycenę.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Nadruki na opakowaniach

Wzmacniaj wizerunek swojej marki poprzez opakowania z własnym nadrukiem. Oferujemy własne nadruki na opakowania foliowych i papierowych, które skutecznie pomogą w promocji Twojego biznesu. Szybka realizacja, przygotowanie projektu graficznego oraz małe ilości minimalne  to nasze główne atuty. Oferujemy nadruki na opakowaniach dla sklepów i marketów, cukierni, piekarni oraz biznesów z innych branż. Zapytaj o darmową wycenę nadruku dla Twojej firmy!

Używamy Cookies - Więcej