Opakowania dla piekarni

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą opakowań dla piekarni. Oferujemy wiele różnych rozwiązań pozwalających na bezpieczne przechowywanie i transport wyrobów piekarniczych.

Wśród opakowań proponujemy między innymi papierowe torby z okienkiem na pieczywo, torby papierowe na bagietki, torebki małe na drożdżówki, torebki klockowe na artykuły sypkie, np. bułkę tartą.

Oferujemy również opakowania foliowe typu worki jednorazowe, torby foliowe zakupowe, reklamówki ekologiczne, worki na śmieci. Nasze opakowania dla piekarni wykonane zostały z najlepszych materiałów, spełniających wszelkie unijne wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktów z żywnością. Na specjalne życzenia klienta, produkujemy opakowania dla piekarni o nietypowych wymiarach.

Proponujemy również opakowania z nadrukami. Klient ma do wyboru opakowania zarówno papierowe jak i foliowe z nadrukiem uniwersalnym oraz nadrukiem indywidualnym, np. logo firmy. Dysponujemy kadrą profesjonalnych grafików, którzy przygotują dla Ciebie dowolny projekt, dzięki któremu Twoje produkty będą rozpoznawalne wśród konkurencji. 

Zapraszamy do poznania naszej oferty.
keyboard_arrow_down

Kategorie

Opakowania papierowe

Opakowania foliowe

Kontakt

Wyślij zapytanie lub zadzwoń +48 13 420 1221

Używamy Cookies - Więcej
ZAMÓW KONTAKT
ZOSTAW SWÓJ E-MAIL LUB TELEFON

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!