Opakowania na pączki

Opakowania na pączkiPlastikowe pojemniki i kartony na pączki

Pączki to jeden z ulubionych smakołyków milionów Polaków. Tylko w Tłusty Czwartek zjadamy 100 milionów pączków do czego potrzeba aż 2,5 miliona litrów oleju rzepakowego, wykorzystywanego do pieczenia pączków. 

Ten wspaniały produkt trzeba również odpowiednio zapakować.

Pakowanie większych ilości pączków

Do wyboru mamy kilka opcji, w zależności jakiego pakowania potrzebujemy - czy do przewozu większych ilości przy dostawie z cukierni do punktów sprzedaży lub odbiorców hurtowych jak firmy, które kupują pączki dla swoich pracowników.

Do zapakowania większej ilości najlepiej nadają się kartonowe pudełka, które możemy wykonać również z Twoim indywidualnym nadrukiem.

Pakowanie pojedynczych pączków na wynos

Do pakowania pojedynczych pączków polecamy dwa rodzaje opakowań - plastikowe, zamykane pojemniki na 2, 4, 6 lub 10 pączków oraz papierowe torebki, które możemy wykonać również z Twoim logo.

keyboard_arrow_down

Nadruki na opakowaniach

Wzmacniaj wizerunek swojej marki poprzez opakowania z własnym nadrukiem. Oferujemy własne nadruki na opakowania foliowych i papierowych, które skutecznie pomogą w promocji Twojego biznesu. Szybka realizacja, przygotowanie projektu graficznego oraz małe ilości minimalne  to nasze główne atuty. Oferujemy nadruki na opakowaniach dla sklepów i marketów, cukierni, piekarni oraz biznesów z innych branż. Zapytaj o darmową wycenę nadruku dla Twojej firmy!

Kontakt

Wyślij zapytanie lub zadzwoń +48 13 420 1221

Używamy Cookies - Więcej
ZAMÓW KONTAKT
ZOSTAW SWÓJ E-MAIL LUB TELEFON

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!