Wizja, Misja, Cele

Firma Podkarpackie Centrum Opakowań LUMEX powstała na początku lat 90. Jesteśmy firmą rodzinną, w której pracują dwa pokolenia właścicieli. Nasza działalność to produkcja opakowań i hurtowa sprzedaż opakowań jednorazowych - foliowych i papierowych.


Mimo, że działamy na rynku od 25 lat i bardzo dobrze poznaliśmy potrzeby naszych Klientów, cały czas się uczymy, a każdy klient to dla nas nowe wyzwanie.

Przez wszystkie lata działalności koncentrowaliśmy naszą uwagę na wygodzie i zadowoleniu Klientów, co stało się naszą Wizją.

Wygodę Klienta rozumiemy jako zamówiony towar we wskazanym przez niego miejscu, bez konieczności opuszczania własnej firmy.

Zadowolenie Klienta to pewność, że zamówiony towar będzie odpowiedniej jakości, zostanie dostarczony na czas i miejsce, w konkurencyjnych cenach i korzystnych warunkach płatności.

To właśnie obniżanie kosztów działalności firm stało się naszą misją.


Naszym głównym Celem jest poszerzanie oferty produktów oraz podnoszenie jakości obsługi Klientów.


Podnoszenie jakości obsługi realizujemy poprzez:

 • budowanie długofalowych, dobrych relacji z Klientami
 • stałą analizę wewnętrznych i zewnętrznych procesów zachodzących w firmie, wyciąganie wniosków i wprowadzanie korekt
 • inwestowanie w nowoczesny sprzęt i bazę logistyczną
 • długookresowe podejście we współpracy z partnerami, dzięki czemu otrzymujemy dobrej jakości towar w możliwie najlepszej cenie.


Aby móc realizować naszą Wizję i Misję i zakładane Cele potrzeba do tego odpowiedniego zespołu. Dlatego naszych Klientów obsługujemy poprzez odpowiednio przygotowanych Przedstawicieli Handlowych i Regionalnych, którzy odpowiadają nie tylko za dostarczanie towaru, ale  będąc specjalistami w swojej branży, są również dobrymi doradcami w zakresie sprzedawanego asortymentu.
 

Produkcja opakowań - specjalizacja

Do podstawowej działalności firmy należy produkcja i sprzedaż opakowań foliowych i papierowych. Opakowania to nasza najmocniejsza strona, ponieważ w tej branży działamy od rozpoczęcia działalności w 1992 roku.

Oferta opakowań podzielona jest na kilka grup m.in. są to:

 • opakowania foliowe - jednorazowe woreczki i reklamówki
 • opakowania papierowe - papier pakowy, torby papierowe, torebki ozdobne, pudełka kartonowe
 • folie - LMF, PVC, PE, termokurczliwe, stretch
 • pojemniki - pojemniki plastikowe, tacki, kubki, miski, foremki aluminiowe.
 

Materiały eksploatacyjne / Środki czystości / Chemia

PCO LUMEX to również hurtowa sprzedaż opakowań jednorazowych - m.in. dla małej gastronomii. W naszej ofercie znajdują się również towary z innych, pokrewnych branż m.in. są to:

 • materiały eksploatacyjne - rolki termiczne, taśmy do metkownic, taśmy do wag, taśmy klejące, części do drukarek
 • środki czystości - chusteczki, papiery toaletowe, ręczniki papierowe, etc.
 • chemia gospodarcza - mydła, proszki, płyny, chemia profesjonalna
 • artykuły biurowe - papiery komputerowe, skoroszyty, markery, teczki, etc.


Poszerzanie oferty o nowe grupy towarowe jest odpowiedzią na zapotrzebowanie zgłaszane przez naszych Klientów, których staramy się obsługiwać jak najbardziej kompleksowo.
 

My w biznesie

W kontaktach biznesowych z odbiorcami i dostawcami dążymy zawsze do wypracowania partnerskich stosunków, aby współpraca była przyjemna i obydwu stronom umożliwiała długoterminową współpracę, dzięki czemu z wieloma klientami współpracujemy od przeszło 15 lat.

Staramy się, by oferowane ceny były zawsze konkurencyjne, a swoim stałym klientom oferujemy korzystne warunki płatności.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub zastrzeżeń nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji pod firmowymi numerami telefonów, zawsze służąc pomocą i radą.

Używamy Cookies - Więcej