Torby papierowe z nadrukiem

Dlaczego torby papierowe z nadrukiem

W ostatnim czasie obserwujemy prawdziwy bum na opakowania papierowe, w tym głównie na torby papierowe z nadrukiem, torby papierowe z logo oraz mniejsze torebki papierowe i papier pakowy w różnej postaci. Dzieje się to z pewnością za sprawą mody na ekologiczne pakowanie, a opakowania papierowe postrzegane są właśnie jako opakowania ekologiczne.

Z jednym na pewno trzeba się zgodzić, że w porównaniu do opakowań foliowych, czyli reklamówek o woreczków foliowych, papierowe torby i torebki dają nam - kupującym dużo lepsze doświadczenia i wrażenia zakupowe. Zapewne dlatego, że papier już z wyglądu buduje pozytywne skojarzenia związane z jego naturalnym pochodzeniem. Dodatkowo fizyczny kontakt z papierem daje dużo lepsze wrażenia niż z folią.

Opakowania papierowe dają również dużo możliwości marketingowych. Praktycznie na każdym opakowaniu papierowym można wykonać nadruk w dowolnej ilości kolorach. Dzięki temu opakowania papierowe wykorzystywane są jako medium reklamowe na potrzeby brandingu oraz konkretnych kampaniach marketingowych.

Jeśli pakujesz swoje produkty w torby papierowe, możesz wykorzystać je jako nośnik marketingowy i docierać do nowych klientów. Torby z własnym logo są tylko nie wiele droższe od standardowych toreb papierowych, a dzięki logo możesz skutecznie promować swoją markę. Twoi klienci stają się ambasadorami Twojej marki eksponując ją w trakcie transportu produktu do domu. O tym jak ważny jest branding wiedzą wszystkie duże marki, które wydają ogromne pieniądze na eksponowanie swoich logo np. na popularnych imprezach masowych.

Nasze artykuły o opakowaniach i torbach papierowych

Polecamy nasze artykuły o torbach papierowych, z których dowiesz się ciekawych informacji o historii toreb papierowych.

keyboard_arrow_down

Co oferujemy

Torby papierowe z logo

Oferujemy ekologiczne, zakupowe torby papierowe z logo w kilku różnych rodzajach. Tanie torby z logo mogą być doskonałą formą promocji Twojej marki.

Przy mniejszych ilościach polecamy torby zakupowe w standardowych rozmiarach dostępne w kolorze szarym, białym, niebieskim i zielonym. 
Torby dostępne są z papieru gładkiego i prążkowanego.

Torby z logo dostępne są z dwoma rodzajami uchwytów - w formie papierowego paska lub skręconego papieru.

Na wszystkich torbach możemy wykonać nadruk metodą sitodruku od jednego do kilku kolorów. Nadruki mogą zostać wykonane w obszarze dostępnym do druku.

Zapytaj o wycenę

Torby reklamowe z nadrukiem

Możemy zaproponować również wykonanie toreb w niestandardowym rozmiarze oraz nadrukiem w pełnej gamie kolorów - CMYK.

Ponieważ na tego rodzaju torbach nadruk wykonywany jest na papierze a nie gotowej torbie możliwy jest zadruk każdej strony torby, nawet w stu procentach torby.

Torby reklamowe na indywidualne zamówienie możemy wykonać z papieru o różnej gramaturze. Oferujemy również dodatkowe powlekanie toreb farbą bezbarwną co sprawia, że torby wyglądają jeszcze bardziej elegancko.

Zapytaj o wycenę

Nadruki na opakowaniach

Wzmacniaj wizerunek swojej marki poprzez opakowania z własnym nadrukiem. Oferujemy własne nadruki na opakowania foliowych i papierowych, które skutecznie pomogą w promocji Twojego biznesu. Szybka realizacja, przygotowanie projektu graficznego oraz małe ilości minimalne  to nasze główne atuty. Oferujemy nadruki na opakowaniach dla sklepów i marketów, cukierni, piekarni oraz biznesów z innych branż. Zapytaj o darmową wycenę nadruku dla Twojej firmy!

Używamy Cookies - Więcej
ZAMÓW KONTAKT
ZOSTAW SWÓJ E-MAIL LUB TELEFON

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!