Torby papierowe z nadrukiem

Dlaczego torby papierowe z nadrukiem

W ostatnim czasie obserwujemy prawdziwy bum na opakowania papierowe, w tym głównie na torby papierowe z nadrukiem, torby papierowe z logo oraz mniejsze torebki papierowe i papier pakowy w różnej postaci. Dzieje się to z pewnością za sprawą mody na ekologiczne pakowanie, a opakowania papierowe postrzegane są właśnie jako opakowania ekologiczne.

Z jednym na pewno trzeba się zgodzić, że w porównaniu do opakowań plastikowych, czyli reklamówek i woreczków foliowych, papierowe torby i torebki dają kupującym dużo lepsze doświadczenia i wrażenia zakupowe. Zapewne dlatego, że papier już z wyglądu buduje pozytywne skojarzenia związane z jego naturalnym pochodzeniem. Dodatkowo fizyczny kontakt z papierem daje dużo lepsze wrażenia niż z folią.

Opakowania papierowe stanowią także świetne tło do przeróżnych nadruków, a torby papierowe z nadrukiem to idealna forma reklamy i promocji. Ale jakie znaczenie ma nadruk na opakowaniach?

Rola nadruku na torbach papierowych

Zakupy w znacznej mierze „robimy oczami”. Atrakcyjniejsze opakowania produktów od razu przyciągają wzrok, kierując na siebie naszą uwagę. Ludzie lubią wybierać produkty w ładniejszych opakowaniach, bardziej w sumie kierując się wizualną stroną niż zawartością.

Piękna kolorystyka i forma nadruku ma duże znaczenie przy wyborze towarów, dlatego nadruk na torbach jest niezwykle istotny. Rola nadruku na opakowaniach papierowych w dużej mierze zależy od tego, do jakiego zastosowania przeznaczone są torby papierowe z nadrukiem.

Nasze artykuły o opakowaniach i torbach papierowych

Polecamy nasze artykuły o torbach papierowych, z których dowiesz się ciekawych informacji o historii toreb papierowych.

Torebki papierowe z nadrukiem

Przy wyrobach gotowych na półkach sklepowych nadruk pełni oczywiście podstawową funkcję informacyjną o produkcie, ale również dekoracyjną, stanowiąc element ozdobny opakowania. Torby papierowe z ciekawym nadrukiem wyglądają efektownie oraz zachęcająco i wyróżniają się wśród innych towarów. Nadruk na torbie papierowej poprawia wygląd produktów i wizerunek firmy oraz zwiększa rozpoznawalność marki. Utrwala wizualną formę danego produktu oraz firmy, a klienci przyzwyczajają się do widoku nazwy czy grafiki.

Papierowe torby z nadrukiem przeznaczone do ważenia produktów sypkich i sprzedawanych luzem to również forma marketingu oraz reklamy sklepu, firmy czy produktu. Ciekawy nadruk lub grafika przyciągają spojrzenia oraz stanowią element dekoracyjny i promocyjny.

Torby papierowe z logo poprawiają rozpoznawalność marki lub sklepu. Torebki papierowe z nadrukiem i uchwytami do pakowania zakupów to świetny nośnik reklamowy oraz idealna i ciekawa forma promocji o dużym zasięgu. Torba papierowa z logo firmy czy nazwą sklepu przyciąga spojrzenia, staje się symbolem marki i może pozytywnie wpłynąć na wizerunek. To praktyczna funkcja marketingowa dla producentów oraz promocyjna dla sklepów.

Torebki papierowe z nadrukiem w marketingu

Torby papierowe z nadrukiem dają dużo możliwości marketingowych. Praktycznie na każdym opakowaniu papierowym można wykonać nadruk w dowolnej ilości kolorach. Dzięki temu torebki papierowe z nadrukiem wykorzystywane są jako medium reklamowe na potrzeby brandingu, czyli budowy świadomości marki oraz przy konkretnych kampaniach marketingowych. Nadruk na torbach papierowych przyczynia się do identyfikacji produktu i marki.

Opakowanie to wizytówka produktów, jeśli jest interesujące produkt może zwiększyć rangę i wartość dla kupujących. Nadruk na torbach papierowych decyduje o wyglądzie opakowania i atrakcyjności produktów. Jest stroną dekoracyjną oraz estetyczną i jednocześnie pełni funkcję promocyjną i reklamową, co może wpływać na kupno towaru oraz popularność produktu czy sklepu.

Nasza oferta toreb papierowych z nadrukiem

Na potrzeby klienta wykonujemy nadruki na torbach zakupowych w kilku kolorach, na wszystkich dostępnych w ofercie rozmiarach. Oferujemy wykonanie indywidualnego projektu graficznego. Nasi graficy doradzą i przygotują piękny projekt, który będzie świetną promocją oraz symbolem marki. Niepowtarzalna torba papierowa z logo czy innym nadrukiem podkreśli wyjątkowość pakowanych towarów, a indywidualne torby reklamowe mogą pozytywnie wpłynąć na wizerunek firmy.

Wystarczy wysłać do nas zapytanie o cenę torebek z nadrukiem podając wielkość i ilość torebek oraz rodzaj kolorów na jakich ma być wykonany nadruk. Jako producent toreb papierowych zapewniamy konkurencyjne ceny nawet przy małych nakładach.

keyboard_arrow_down

Co oferujemy

Torby papierowe z logo

Oferujemy ekologiczne, zakupowe torby papierowe z logo w kilku różnych rodzajach. Tanie torby z logo mogą być doskonałą formą promocji Twojej marki.

Przy mniejszych ilościach polecamy torby zakupowe w standardowych rozmiarach dostępne w kolorze szarym, białym, niebieskim i zielonym. 
Torby dostępne są z papieru gładkiego i prążkowanego.

Torby z logo dostępne są z dwoma rodzajami uchwytów - w formie papierowego paska lub skręconego papieru.

Na wszystkich torbach możemy wykonać nadruk metodą sitodruku od jednego do kilku kolorów. Nadruki mogą zostać wykonane w obszarze dostępnym do druku.

Zapytaj o wycenę

Torby reklamowe z nadrukiem

Możemy zaproponować również wykonanie toreb w niestandardowym rozmiarze oraz nadrukiem w pełnej gamie kolorów - CMYK.

Ponieważ na tego rodzaju torbach nadruk wykonywany jest na papierze a nie gotowej torbie możliwy jest zadruk każdej strony torby, nawet w stu procentach torby.

Torby reklamowe na indywidualne zamówienie możemy wykonać z papieru o różnej gramaturze. Oferujemy również dodatkowe powlekanie toreb farbą bezbarwną co sprawia, że torby wyglądają jeszcze bardziej elegancko.

Zapytaj o wycenę

Nadruki na opakowaniach

Wzmacniaj wizerunek swojej marki poprzez opakowania z własnym nadrukiem. Oferujemy własne nadruki na opakowania foliowych i papierowych, które skutecznie pomogą w promocji Twojego biznesu. Szybka realizacja, przygotowanie projektu graficznego oraz małe ilości minimalne  to nasze główne atuty. Oferujemy nadruki na opakowaniach dla sklepów i marketów, cukierni, piekarni oraz biznesów z innych branż. Zapytaj o darmową wycenę nadruku dla Twojej firmy!

Używamy Cookies - Więcej