Reklamówki z nadrukiem

Dlaczego reklamówki z nadrukiem

Reklamówki foliowe to wciąż najbardziej popularny rodzaj opakowania zbiorczego w sklepach i marketach. I nie ma co się dziwić. Są wygodnym, mocnym i tanim opakowaniem, które można wykorzystać na wiele sposobów. Wprawdzie od dłuższego czasu trwa medialna burza w której przedstawia się opakowania foliowe jako największy wróg środowiska naturalnego, jednak fakty wyglądają trochę inaczej niż się to przedstawia w mediach, a ilość zużywanych opakowań foliowych utrzymuje się na stałym poziomie. Nawet po wprowadzeniu niekorzystnej ustawy tzw. recyklingowej.

Dzisiejsze opakowania foliowe w większości przypadków produkowane są na bazie dodatków oksybiodegradowalnych. Dzięki temu takie opakowania mogą ulegać rozpadowi nawet w ciągu kilku miesięcy.

Pomimo wielu negatywnych głosów w mediach opakowania foliowe wciąż cieszą się dużą popularnością, a ilość produkowanych reklamówek z nadrukiem z folii HDPE i LDPE wręcz rośnie, gdyż jest to tania i skuteczna forma reklamy własnej marki.

keyboard_arrow_down

Co oferujemy

Reklamówki z nadrukiem logo

Oferujemy grube, wytrzymałe reklamówki z nadrukiem w jednym lub kilku kolorach. Produkujemy reklamówki cienkie - jednorazowe oraz grube, które nie podlegają nowej ustawie tzw. recyklingowej, wykonywane z folii powyżej 50 mikronów.

Reklamówki z logo Twojej firmy to bardzo skuteczny i tani sposób na reklamę. Każdy klient robiący zakupy staje się chodzącą reklamą Twojej marki.  

Reklamówki z nadrukiem oferujemy w wielu różnych rozmiarach i grubościach.

W zależności od potrzeby i docelowego zastosowania możemy wykonać reklamówki z folii HDPE oraz LDPE.

Zapytaj o wycenę

Nadruki na opakowaniach

Wzmacniaj wizerunek swojej marki poprzez opakowania z własnym nadrukiem. Oferujemy własne nadruki na opakowania foliowych i papierowych, które skutecznie pomogą w promocji Twojego biznesu. Szybka realizacja, przygotowanie projektu graficznego oraz małe ilości minimalne  to nasze główne atuty. Oferujemy nadruki na opakowaniach dla sklepów i marketów, cukierni, piekarni oraz biznesów z innych branż. Zapytaj o darmową wycenę nadruku dla Twojej firmy!

Używamy Cookies - Więcej