Poszukujemy osoby na stanowisko Magazynier - mężczyznę lub kobietę.

Opis stanowiska

Praca na cały etat, jednozmianowa, od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16.

Do osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • przyjmowanie towarów od dostawców oraz firm spedycyjnych - zobacz nasz asortyment
  • rozmieszczanie towarów na magazynie zgodne z ustalonymi przez firmę zasadami
  • wydawanie towarów z magazynu głównego w oparciu o dokumenty sprzedażowe
  • pomoc kierowcom w załadunku towaru
  • wykonywanie inwentury na podstawie spisu z natury na koniec okresu i na żądanie przełożonego
  • utrzymywanie magazynów oraz placu przy firmie w czystości

Wymagania

  • osoba nie paląca
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • umiejętność pracy w zespole
  • niekaralność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy wysyłać na adres praca@lumex.pl z nazwą stanowiska w tytule.

W wysyłanych aplikacjach prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli.

"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę PCO LUMEX moich danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883)."

Wyślij aplikację

Polecamy również

Magazynier

Kierowca

Specjalista ds. Sprzedaży