Do naszego biura w Krośnie poszukujemy osoby na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klientów.

Czym się zajmujemy

Jesteśmy firmą handlową działającą w sektorze B2B. Nasza oferta skierowana jest do firm handlowych, produkcyjnych i usługowych. Specjalizujemy się głównie w opakowaniach różnego rodzaju.

Opis stanowiska

Do głównych zadań na stanowisku należy:

  • pozyskiwanie klientów B2B poprzez kontakt telefoniczny i mailowy
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • bezpośrednia obsługa klientów w siedzibie firmy.

Wymagania

Szukamy osoby, która posiada doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta, najlepiej w branży B2B.
  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość obsługi programów magazynowych

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy wysyłać na adres praca@lumex.pl z nazwą stanowiska w tytule.

W wysyłanych aplikacjach prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli.

"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę PCO LUMEX moich danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883)."

Wyślij aplikację

Polecamy również

Magazynier

Kierowca

Specjalista ds. Sprzedaży