Worki i reklamówki z nadrukiem

Opakowania foliowe z nadrukiem

Opakowania foliowe to wciąż najbardziej popularny rodzaj opakowania zbiorczego w sklepach i marketach. I nie ma co się dziwić. Są wygodnym, mocnym i tanim opakowaniem, które można wykorzystać na wiele sposobów. Wprawdzie od dłuższego czasu trwa medialna burza w której przedstawia się opakowania foliowe jako największy wróg środowiska naturalnego, jednak fakty wyglądają trochę inaczej niż się to przedstawia w mediach, a ilość zużywanych opakowań foliowych utrzymuje się na stałym poziomie. Nawet po wprowadzeniu niekorzystnej ustawy tzw. recyklingowej.

Dzisiejsze opakowania foliowe w większości przypadków produkowane są na bazie dodatków oksybiodegradowalnych. Dzięki temu takie opakowania mogą ulegać rozpadowi nawet w ciągu kilku miesięcy.

Pomimo wielu negatywnych głosów w mediach opakowania foliowe wciąż cieszą się dużą popularnością, a ilość produkowanych opakowań z nadrukiem - reklamówek czy woreczków produktowych z folii HDPE i LDPE wręcz rośnie, gdyż jest to tania i skuteczna forma reklamy własnej marki.

keyboard_arrow_down

Co oferujemy

Reklamówki z nadrukiem logo

Oferujemy grube, wytrzymałe reklamówki z nadrukiem w jednym lub kilku kolorach, które nie podlegają nowej ustawie tzw. recyklingowej, ponieważ wykonywane są z folii powyżej 50 mikronów. Reklamówki zawierać np. logo Twojej firmy i być spójne z Twoją identyfikacją wizerunkową. Reklamówki z nadrukiem oferujemy w wielu różnych rozmiarach i grubościach. W zależności od potrzeby i docelowego zastosowania możemy wykonać reklamówki z folii HDPE oraz LDPE.

Zapytaj o wycenę
Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!