X
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.

Folie spożywcze LMF to alternatywa dla innych opakowań foliowych do pakowania żywności. W ofercie folie o szerokości od 350 do 500mm i różnej grubości.

Opakowania foliowe i papierowe
english pусский

Chcesz wiedzieć o nowościach i promocjach? Zapisz się do naszego newslettera.

zapisz się

Folia spożywcza LMF | Folie spożywcze

Folie spożywcze LMF są niezbędne w sklepach z żywnością, użyteczne w domu. Wygodne w użyciu, dobrze chroniące żywność. Idealne do pakowania mięsa i wędlin, a także owoców, ciast i ciastek.
Folie LMF to dobra alternatywa dla innych opakowań stosowanych do pakowania żywności. Ich głównymi zaletami dającymi przewagę nad innymi to duża przyczepność do pakowanych artykułów, dobra izolacja, co w efekcie umożliwia doskonałą ochronę pakowanej żywności.

Dostawa towaru

Na obszarze, na którym działamy towar dostarczamy przeważnie w ciągu 24h. Towar wysyłamy również  na cały kraj przesyłkami kurierskimi. Drukuj Poinformuj nas o błędzie Copyright © 2006 - 2010 by PCO LUMEX | Powered by Actualizer
Heuristic Actualizer CMS