X
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.

Opakowania foliowe, opakowania plastikowe - zalety i wady. Opakowania papierowe - torby papierowe - zalety i wady. Reklamówki jednorazowe - plastikowe - wady.

Opakowania foliowe i papierowe
english pусский

Chcesz wiedzieć o nowościach i promocjach? Zapisz się do naszego newslettera.

zapisz się
2011-11-22

Bezpieczny druk - przepisy Unii Europejskiej

Unia Europejska zarządziła, że w procesie produkcji opakowań spożywczych należy ograniczyć do minimum możliwości przenikania szkodliwych substancji z etykiet do wnętrza opakowań.
więcej ...
2011-11-21

Torebki i papiery do pakowania prezentów

Kupić prezent to pół sukcesu, a drugie pół to gustownie go zapakować. Dowiedz się jak i gdzie!
więcej ...
2009-07-03

Rola opakowania przy zakupie produktu

W zależności od wciąż rosnących potrzeb i oczekiwań klientów oraz charakteru i specyfiki usług danej działalności handlowej, właściciele wspólnie z projektantami prześcigują się w pomysłach na tanie, dostosowane do artykułu, wygodne i estetycznie wykonane opakowanie na oferowany produkt.
więcej ...
2008-09-25

Opakowania foliowe - czy na pewno koniec? D2W - ekologiczne opakowania przyszłości | Artykuł

Władze chcą zakazać stosowania plastikowych opakowań. Czy aby na pewno wiedzą co robią? Czy nie długo będziemy musieli chodzić pieszo, ponieważ zostanie wprowadzony zakaz używania samochodów? Czy torby papierowe to na pewno produkt ekologiczny?
więcej ...
2007-10-22

Opakowania foliowe i plastikowe - (nie)złe opakowania | Artykuł

Opakowania foliowe i plastikowe występują w naszym życiu na każdym kroku. Popularność reklamówek i woreczków foliowych sprawia, iż tego rodzaju opakowania przeniknęły w zasadzie w każdą sferę naszego życia. W samej Warszawie dziennie jej mieszkańcy zużywają około 1,8 mln torebek foliowych. Większość z nich trafia na wysypiska śmieci!
więcej ...
2007-08-26

Papier, opakowania papierowe - wady i zalety | Artykuł

Papier to surowiec, którego geneza sięga 105r. W połowie dziewiętnastego wieku w obiegu pojawiły się pierwsze torby papierowe. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie życie bez opakowań papierowych - torby i torebki papierowy towarzyszą nam na każdym kroku. Dyskusja, który surowiec jest lepszy trwa od dawna, a wyraźnych argumentów przemawiających za wyższością jednego niestety brak.
więcej ...

Drukuj Poinformuj nas o błędzie Copyright © 2006 - 2010 by PCO LUMEX | Powered by Actualizer
Heuristic Actualizer CMS