TORBA Z UCHEM PŁASKIM BIAŁA 32X16X40 -  Opakowania papierowe
TORBA Z UCHEM PŁASKIM BIAŁA 32X16X40 -  Opakowania papierowe
TORBA Z UCHEM PŁASKIM BIAŁA 32X16X40 -  Opakowania papierowe

TORBA Z UCHEM PŁASKIM BIAŁA 32X16X40 - Opakowania papierowe

{TOUPA004}

Kategorie Torebki zakupowe

Torebki papierowe ekologiczne wykonane z najwyższej jakości papieru o wymiarach 32 x 16 x 40 cm. W sam raz na niewielkie zakupy. Torebki wyposażono w płaskie, chwytliwe uchwyty, dzięki którym nawet długie ich noszenie jest komfortowe. Torby papierowe ekologiczne są niezwykle popularne w handlu detalicznym. Ze względu na swój niebanalny styl, coraz częściej można je spotkać w sklepach odzieżowych, kosmetycznych oraz ze zdrową żywnością.

Torby papierowe z nadrukiem są doskonałą formą reklamy Twojej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nadruków na opakowaniach papierowych.

Opakowanie zawiera 200 sztuk.
Zaloguj się aby dodać opinię

Nadruki na opakowaniach

Wzmacniaj wizerunek swojej marki poprzez opakowania z własnym nadrukiem. Oferujemy własne nadruki na opakowania foliowych i papierowych, które skutecznie pomogą w promocji Twojego biznesu. Szybka realizacja, przygotowanie projektu graficznego oraz małe ilości minimalne  to nasze główne atuty. Oferujemy nadruki na opakowaniach dla sklepów i marketów, cukierni, piekarni oraz biznesów z innych branż. Zapytaj o darmową wycenę nadruku dla Twojej firmy!

Kontakt

Wyślij zapytanie lub zadzwoń +48 13 420 1221

WSPÓŁPRACA

Zostań naszym partnerem

BLOG

O opakowaniach, marketing i obniżaniu kosztów

NEWSLETTER

Nowości i porady na Twój e-mail

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!