Opakowania foliowe i papierowe

Jeżeli szukasz nowoczesnych, ekologicznych opakowań jednorazowych to dobrze trafiłeś.

Jesteśmy firmą rodzinną. Od 25 lat oferujemy różnego rodzaju opakowania - opakowania foliowe, opakowania papierowe, opakowania gastronomiczne dla małych, średnich i dużych firm z wielu branż. W naszej ofercie znajdziesz też inne produkty kosztowe - środki czystości, chemię gospodarczą, materiały eksploatacyjne jak rolki i taśmy.

Opakowania foliowe - worki i reklamówki z nadrukiem

Wśród opakowań foliowych znajdziesz cienkie reklamówki jednorazowe HDPE z cienkiej folii oraz grube reklamówki LDPE. Polecamy reklamówki bez opłaty recyklingowej o grubości powyżej 50 mikronów do dalszej odsprzedaży. 

Możemy wykonać dla Ciebie reklamówki z własnym nadrukiem wraz z przygotowaniem profesjonalnego projektu graficznego spójnego z Twoją identyfikacją wizerunkową.

Jeśli prowadzisz piekarnię proponujemy dobrej jakości woreczki na chleb oraz szeroką ofertę opakowań papierowych - torebek na mąkę czy bułką tartą, torebek z okienkiem, również z własnym nadrukiem.

Opakowania papierowe - torby i torebki papierowe z nadrukiem

Jeżeli szukasz bardziej eleganckiego opakowania to proponujemy Ci ekologiczne torby papierowe w wielu rozmiarach, kolorach i rodzajach papieru - od estetycznych, ekologicznych szarych toreb papierowych po ekskluzywne, torby reklamowe lakierowane wykonywane na indywidualne zlecenie.

Oferujemy zakupowe torby papierowe z nadrukiem będące świetna formą promocji i reklamy Twojej marki. Dla mniejszych ilości nadruki wykonujemy metodą sitodruku w kilku kolorach. Przy większych zamówieniach możemy wykonać torby o dowolnym rozmiarze dopasowane do Twoich potrzeb, z nadrukiem offset w pełnej palecie kolorów o wysokiej, zdjęciowej jakości, również torby z lakierowaniem oraz lakierowaniem wybiórczym UV.

Jeżeli sprzedajesz produkty sypkie w naszej ofercie znajdziesz torebki papierowe klockowe i fałdowe na mąkę i bułkę tartą. A dla firm sprzedających herbatę mamy popularne papierowe torebki na herbatę z nadrukiem, na których również możemy umieścić Twoje logo i inne informacje.

keyboard_arrow_down

Co oferujemy

Główne branże

Co zyskujesz

Dlaczego my

Nadruki na opakowaniach

Wzmacniaj wizerunek swojej marki poprzez opakowania z własnym nadrukiem. Oferujemy własne nadruki na opakowania foliowych i papierowych, które skutecznie pomogą w promocji Twojego biznesu. Szybka realizacja, przygotowanie projektu graficznego oraz małe ilości minimalne  to nasze główne atuty. Oferujemy nadruki na opakowaniach dla sklepów i marketów, cukierni, piekarni oraz biznesów z innych branż. Zapytaj o darmową wycenę nadruku dla Twojej firmy!

WSPÓŁPRACA

Zostań naszym partnerem

BLOG

O opakowaniach, marketingu i obniżaniu kosztów

NEWSLETTER

Nowości i porady na Twój e-mail

Kontakt

Wyślij zapytanie lub zadzwoń +48 13 420 1221

Blog

Wszystkie

WSPÓŁPRACA

Zostań naszym partnerem

BLOG

O opakowaniach, marketingu i obniżaniu kosztów

NEWSLETTER

Nowości i porady na Twój e-mail

Używamy Cookies - Więcej
ZAMÓW KONTAKT
ZOSTAW SWÓJ E-MAIL LUB TELEFON

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!